Toksīni

Dažreiz tie vārdi, kurus Tev kāds, ko mīli, ir pateicis dusmās un strīda laikā sāp un dur sirdī tik pat stipri kā tad. Kad Tevi pazemo emocionāli un garīgi, un tu jūties vienkārši tik slikti ar to cilvēku kopā, bet bez viņa Tavas dzīves nemaz nebūtu, tieši tie ir tie toksīni, kuri skar cilvēci visvairāk- toksiskas attiecības.

Varbūt, ja pat tā padomā, pēc katras šķiršanās reizes, liekas attiecības toksiskas, bet ir tiešām tādas, kad nav cits nosaukums tam kādēļ šķīrāties.

Reizēm aizdomājos, par to kādēļ iemīlējos… Patreiz pateiktu, tādēļ ka tiku piespieta iemīlēties, jo viss sākās tikai ar vienas nakts sakaru, un mājupceļā viņš man teica, ka ļoti cer ka attiecības ar manīm būs kolosālas. Es ar savu labo sirdi tikai nodomāju, kādēļ lai nepamēģinātu. Pat viss sākums balstījās uz vieniem vienīgiem meliem. Par naudu, par parastām ikdienišikām lietām. Cilvēks vienkārši, bija melojis visai pasaulei tik daudz, ka bez meliem vienkārši dzīvot nespēja. Par stulbām lietām, par kurām vienkārši varēja būt atklāts.

Trīs reizes es viņam piedevu melus, bet ar vienu nosacījumu, ka viņš pateiks taisnību un visu pārējo, ko bija noklusējis. Vēl šobaldien no cilvēkiem dzirdu par viņa meliem. Tas vienkārši vēl šo balt dien grauž mani, saēd, iznīcina, izsūc spēkus un enerģiju. Tas vienkārši nav tik viengli panesami..

Pat ir grūti par to uzrakstīt, gribas visu nodzēst un paturēt tajā kamoliņā, kas visiem ir, kas tiek slēpts un nelaists ārā, lai tikai neuzviļno emocijas un sāpes.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s